Mějte vždy po ruce španělské potraviny nejvyšší kvality

Každý majitel restaurace dobře ví, že základem fungujícího podniku je kvalitní kuchyně, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Není nutné, aby váš jídelní lístek vypadal jako četba na dlouhé zimní večery. Právě naopak, zákazníci ocení spíše užší výběr, pokud jim však dokážete nabídnout zajímavá jídla.

bassta_PR

Nemusíte se snažit vymýšlet příliš překombinované pokrmy. V zásadě platí, že v jednoduchosti je síla. Stačí, abyste do relativně tradičního pokrmu přidali jednu zajímavou potravinu, která jej udělá atraktivním. Jestliže si pohráváte s myšlenkou, že byste rádi ve vaší restauraci vařili pokrmy inspirované španělskou kuchyní, pak nezapomínejte, že základem této gastronomie jsou kvalitní a vždy čerstvé potraviny.

Španělská kuchyně je barevná, šťavnatá, zdravá a hravá. Právě taková mohou být vámi připravená jídla, pokud je budete připravovat z kvalitních surovin. Na náš trh takovéto potraviny dováží již řadu let společnost BMC Brno, jejíž vlastní produktová značka Bassta je známá především nabídkou gastro balení zejména španělských potravin.

Gastro balení potravin je výhodným řešením právě pro restaurace, ale také hotely a další ubytovací zařízení. I když se jedná o velkogramážové produkty, nemusíte mít obavu, že by se to nějak odráželo na kvalitě zboží. Na náš trh jsou dováženy jen ty nejkvalitnější produkty. I v zimě si tak můžete dopřát potraviny typické pro slunečné Španělsko.

V nabídce najdete jak dochucovadla v kilových baleních, tak také olivy v plechovce, skle i ve vaku, stejně jako ovoce v plechovkách. Vyhledávaným produktem je také tuňák, který je u návštěvníků restaurací velmi oblíbený. Jestliže nemáte ještě s nákupem zkušenost, pak jistě oceníte také možnost výběru menších balení. Přece jen, chcete svým zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější produkty, které si sami otestujete. Kompletní nabídku všech produktů najdete na stránkách www.bassta.cz.

Be Sociable, Share!

Komentáře

comments

Autor: | Vloženo: 8. 3. 2017