Reportáž z večeře v Café Imperial

Večeře v Café Imperial
Večeři v Café Imperial jsme připravili jako odměnu pro několik našich příznivců z řad uživatelů portálu, kteří se zapojili do naší ankety, kterou jsme uspořádali za účelem získání názorů a podnětů pro další zkvalitňování a rozvoj našeho portálu. Pozvali jsme také několik našich spolupracovníků, kteří se usilovně podílejí na práci kolem celého projektu a nechybělo ani pár posluchačů rádia Magic Brno, kteří se stali šťastnými výherci poukazu na večeři. Lehce po 18.oo hodině se začali naší hosté pomalu scházet, takže před půl sedmou jsme byli kompletní a většina z hostů s napětím očekávala co se bude dít..:-)

V 19.oo hod. se podávala večeře v podobě čtyřchodového menu:

Carpaccio z hřebenatekCarpaccio z hřebenatek s restovanými piniovými ořechy

Kachní vývar s portským vínem

Zvěřinové medailonky servírované s omáčkou z portského vína a fazolkami se slaninou

Čokoládová pěna s kandovanými pomeranči

Něco málo po sedmé hodině večerní se v salonku Diamond objevil všemi napjatě očekáný host večera pan Zdeněk Pohlreich. hosté večeře v Café ImperialVšichni hosté měli možnost si s panem Pohlreichem chvíli popovídat a neobešlo se to samozřejmě ani bez dlouhého památečního fotografování. :-)

Abyste z toho měli něco také vy ostatní požádali jsme naše hosty, aby se s vámi podělili o svůj zážitek a jejich reflexe vám následně také zprostředkujeme.

Co říci závěrem… myslím, že večírek se opravdu vydařil a všichni hosté odcházeli nadmíru spokojeni. Vy kteří jste se na na tuto večeři nedostali už nyní pro Vás připravujeme další ankety a soutěže o zajímavé ceny a budeme Vás o všem včas informovat.

team Restaurace menu

převážně vesele, než vážně...večeře v salonku Diamond...

Více fotografií z večeře v Café Imperial najdete na naší stránce na Facebooku.

b.t.

Příspěvek od Anety Bartoníkové účastnice večeře v Café Imperial.

Be Sociable, Share!

Komentáře

comments

Autor: | Vloženo: 25. 6. 2010

Vaše komentáře (3)

  1. Josef Filip napsal:

    Věřím,že nejen večeře jsou zde nevšedními událostmi a ač jsou zde ceny v porovnání s jinými restauracemi vyšší,stupeň nejen kvality přístupu obsluhy,kvality jídla bude zajisté mnohem vyšší.Už pouhý pohled na práci pana Zdeňka prozrazuje mnohé o profesionalitě pečlivě vybraného personálu.