Inspirujte se, kam na dobré jídlo a pití. Restaurace-menu Vám poradí!
Líbí se Vám náš web?

Jste hostem restaurací?

Vítejte!

V nabídce je celá řada restaurací z mnoha měst v ČR a jejich nabídky menu, specialit i akcí, které pro vás jednotlivé restaurace připravují.

A to není vše… Určitě se máte na co těšit, protože pro vás připravujeme řadu dalších věcí, např. on line magazín, různé soutěže a mnoho dalšího!

Víte o nějaké restauraci, která by podle vás na portálu neměla chybět?

Zaregistrujte se a dejte nám o ní vědět. Vy i ostatní uživatelé portálu jistě oceníte, že následně můžete pohodlně sledovat aktuální informace o nabídkách této restaurace pomocí vašeho uživatelského účtu, který si na portálu lehce vytvoříte.

Registrujte se již nyní a sledujte akce, které pro vás budeme neustále připravovat. Jako registrovaný uživatel se můžete těšit na testy, soutěže, rady a recepty a na mnoho dalšího.

Registrace na portálu vás k ničemu nezavazuje a pokud se v budoucnu kdykoliv rozhodnete, můžete ji jednoduše zrušit.

Jak portál funguje (návod pro méně zkušené uživatele internetu)

Vyhledávat můžete hned několika způsoby.

  • Ve vyhledávači zadáte pomocí roletek příslušný kraj, poté město a městskou část Případně v rozšířeném vyhledávání můžete upřesnit vyhledávání, podle dalších zvolených kritérií.
  • Přímo do vyhledávacího okénka zadáte libovolný dotaz a odešlete jej ke zpracování. Navíc můžete vyhledávat např. i podle typu jídla. Máte chuť na špenát v Brně? Není problém, náš portál Vám najde, kde ho zrovna podávají.
  • K cíli se však dostanete také pomocí přímých odkazů z úvodní strany portálu. Zvolíte například snídaně, obědové menu, business menu nebo výběr z jídelníčku v příslušném městě.

Brzy pro vás zprovozníme také řadu dalších užitečných funkcí, které budete moci používat po přihlášení do vašeho uživatelského účtu.

 
Jste majitelem restaurace? Podívejte se » Jste hostem restaurace? Podívejte se »

Aktuálně

výroba vína Reportáž z ochutnávky vín pohlreich Reportáž z večeře v Café Imperial

Naši partneři

burman banner petratur radio magic brno banner Salima
 
 
 

Doporučujeme: Katalog firem | Rybárny Praha