Plovoucí restaurace Golf Yacht – nevšední zážitek nejen pro golfové nadšence

Na to, abyste si mohli vychutnat výborné jídlo a skvělou atmosféru v restauraci Golf Yacht, nemusíte být nutně ani golfistou ani jachtařem. Stačit vám bude nadšení pro dobré jídlo a touha si ho užít v neobvyklém prostředí. Golf Yacht, jak již sám název napovídá, své pokrmy totiž servíruje v moderně zařízených prostorách velké jachty, kotvící na Vltavě u Libeňského mostu na Praze 8 v blízkosti golfového drivingu.

Loď byla původně přivezena až z Brém a za tři roky byla přestavěna a zrekonstruována do podoby moderního hotelu a stylové restaurace, jejichž interiér vkusně odráží tematické námořnické a lodní prvky – oknům tak například zůstal zachován jejich původní kulatý tvar, a hotelové pokoje jsou označeny jako kajuty příslušející klasickému osazenstvu lodi. A nechybí ani nefalšovaný kapitánský salónek, ve kterém si můžete uspořádat menší sešlost, či firemní konferenci.

Restaurace Golf Yacht je pro vás schopna dokonce zajistit i dopravu do restaurace pomocí menších lodí, které si vás vyzvednou u nejbližšího kotviště. Tuto jedinečnou službu můžete využít jako součást romantické večeře ve dvou, nebo si do restaurace můžete nechat dopravit až 200 – 250 účastníků vaší akce. Není tedy pochyb o tom, že se jedná o nezapomenutelný zážitek a výjimečné zpestření klasického způsobu konzumace pokrmů. Vychutnat si totiž kvalitní jídlo za lákavou cenu na velké luxusní jachtě, kam se můžete nechat dopravit lodním svozem – to často nezažijete ani na letní dovolené, natož jinde v Praze.

A jaké jídlo tedy restaurace Golf Yacht nabízí? Převážně se jedná o kuchyni mezinárodní, ale nechybí zde ani tradiční české pokrmy, jako je například hovězí pečeně se svíčkovou omáčkou, karlovarským knedlíkem a brusinkami. V autentickém lodním prostředí si samozřejmě můžete také pochutnat na pokrmech připravovaných z ryb. Za zmínku tak rozhodně stojí například filet z lososa ochucený čerstvou vanilkou s mango salátem a citrusovým dresinkem, či pečený filet z tresky s Wasabi – bramborovou kaší, kapustou a hráškovým krémem. V brzké době zde budete moci také ochutnat jídla, ve kterých budou hrát hlavní roli tuzemské ryby, jako je například pstruh – milovníci ryb se tedy mají opravdu na co těšit.

Pokud byste však měli chuť na něco speciálního, připraví pro vás zdejší šéfkuchař specialitu podniku, a to české vepřové DUO, pod nímž se skrývá restovaná panenka na jablečno – mrkvovém pyré a pozvolna tažený bůček s kroupami. Jestliže si zde rozhodnete užít například romantický víkend, pak se můžete těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů a na domácí pečivo. Mimo stálé menu budete moci ochutnat pokrmy ze sezonní nabídky a z denního poledního menu.

Restaurace Golf Yacht tak svým zákazníkům nabízí mezinárodní i česká jídla v co možná nejlepší kvalitě, ale zároveň stále za příznivou cenu. Kvalitní suroviny a jejich domácí zpracování, pečlivá příprava jídel, moderní prezentace a netradiční prostředí reprezentativní jachty – to je záruka spokojených zákazníků.

Za každým dobrým jídlem by měla následovat sladká tečka, kterou Golf Yacht nabízí ve formě domácích, delikatesních a promyšlených dezertů. Z nichž můžete ochutnat horký datlový dortík se zmrzlinou, jablečný koláček s Crème Fraiche a rebarborovým pyré, tradiční domácí lívance se zakysanou smetanou a borůvkovou omáčkou, nebo své menu můžete zakončit šálkem belgické čokolády s višňovým chutney a sorbetem.

Rozměrná jachta v sobě skýtá ale ještě více než restauraci a hotel, nabízí také wellness služby jako jsou masáže, sauny, vacushape, nebo bodyroll – roletic. A to vše v harmonické a klidné atmosféře podpalubí, zřízeného přesně pro tento účel, kde vám je k dispozici vysoce kvalifikovaný a příjemný personál. V brzké době se pro vás vedení podniku bude snažit také přichystat zpestření ve formě možnosti pronájmu menšího, kompletně zařízeného, obytného člunu až pro 6 osob. Tato nabídka v sobě také zahrnuje služby zkušeného lodního kapitána, který vás provede po zákoutích řeky Vltavy, a také možnost zajištění bohatého piknikového koše. Vyrazit za dobrodružstvím můžete nejen s přáteli – patříte – li k romantickým duším, nebo chcete potěšit svou drahou polovičku, pak je tento výlet přesně pro vás.

Golf Yacht je také výjimečný tím, že pokud potřebujete naplánovat malou i velkou oslavu (až 400 osob), podnikový večírek, party, školení, či jednání máte k dispozici vše, co potřebujete na jednom místě. V prostorné jachtě je vám na dalších palubách k dispozici také bar i terasa, které se dají snadno upravit dle vašich představ. A golfoví nadšenci jistě ocení i to, že je možné z terasy odpalovat přímo na green umístěný na pevnině a zpříjemnit si tak posezení s přáteli či spolupracovníky zajímavou soutěží. Podnik se specializuje především na svatby, a to se vším, co k tradiční české svatbě patří. Ochotný personál je vám schopen přichystat vše tak, aby byl váš svatební den opravdu dokonalý – od svatební výzdoby přes hostinu, hudbu a ubytování všech hostů až po samotný obřad, který se může konat přímo na horní palubě lodi.

Golf Yacht je podnikem, který se snaží svým zákazníkům nabídnout více, než jen kvalitní jídlo. Jestliže hledáte relaxaci, zábavu, příjemné originální prostředí a dobré jídlo, pak toto vše naleznete zde na jednom místě.

Napsala: Nikol Skočíková

Be Sociable, Share!

Komentáře

comments

Autor: | Vloženo: 20. 4. 2012