Osobitá restaurace v lázeňském městečku

V Třeboni, lázeňském městečku proslulém svou atmosférou, památkami i krásnou přírodou, můžeme završit své toulky městem v Restauraci Adéla, situované v Tylově ulici 171.

Restaurace je nekuřácká, proto se nemusíme obávat, že budeme při jídle muset odhánět obláčky dýmu a spolu s jídlem si vychutnáme ovzduší klidu.

Těšit se můžeme na tradiční české speciality i originální pochutiny. Ty, můžeme okusit především ve Dnech specialit, kdy je menu přizpůsobenu zvolenému tématu. V době nedávné jsme si tu tak mohli pochutnat na jarních kulinářských výtvorech v rámci Týdne jarní kuchyně.

Návštěvu restaurace si můžeme naplánovat také jako kulturní zážitek. Ten je pro nás přichystán v rámci pořádaných Hudebních večerů, které se konají několikrát do měsíce. Od 19. hodin je k dispozici řádná porce dobré muziky, ať již v rytmu swingu či jazzu, a samozřejmě parket připravený k tanci.

Program hudebních večerů nalezneme na domovských stránkách Restaurace Adéla a místo na večer se zvoleným hudebním programem si můžeme rezervovat předem. Hraje například Kwintet swingového orchestru, Jazz Band, Krystal nebo Three band. Příznivá je taktéž útrata, kterou dáme za vstupné, jeho cena je 30 Kč.

Restaurace je ideálním místem pro pořádání svatebních hostin, a pokud chceme udělat radost svým blízkým, můžeme darovat zážitky v Restauraci Adéla také jako dárkový poukaz.

A na závěr ještě malá ochutnávka z jídelního lístku. Jako předkrm – uzené filátko ze pstruha na capacciu z červené řepy, jako hlavní chod – Grilovaný špíz z candáta prokládaný cuketou a hlívou ústřičnou, a jako příloha – Jarní variace salátu z polníčku, ředkviček a cherry rajčátek podávaná s bylinkovými bagetkami.

Be Sociable, Share!

Komentáře

comments

Autor: | Vloženo: 31. 3. 2014