FOOD REVOLUTION DAY 20. května i u vás

frd jidloZapojte se s námi do akce, která dětem pomůže se správným vnímáním zdravého stravování a celkově životního stylu. Dodáme vám potřebné podklady, nějaké dárky pro děti a na oplátku budeme rádi, když se s dětmi vrhnete do boje proti stravovacím nešvarům.

Je jen na vás, jestli uspořádáte besedu, uvaříte si něco zdravého ve školní kuchyňce, nebo třeba vyrobíte nějaké pěkné svačinové krabičky při pracovních činnostech. Fantazii se meze nekladou.

 

FRD

Co je to FRD?

Food Revolution Day ČR je nezisková událost, kterou odstartoval Jamie Oliver ve Velké Británii, a my v tom pokračujeme u nás. 

Inspirovali jsme se u Jamieho Olivera a dostali jeho požehnání připravit lokálně pro děti písničku a klip o „lepším“ jídle. Máme tak nově i možnost odstartovat českou revoluci a zapůsobit v oblasti, která je pro děti nejbližší – na internetu. Spojit jídlo, pohyb a hudbu se známými kuchaři, blogery, youtubery a hudebníky, jako je například Ben Cristovao. „To, jakým způsobem se stravujeme jako děti, nás ovlivňuje ve velké míře i v dospělosti. Je dobré najít si cestu ke zdravému a přitom dobrému jídlu co nejdříve,” vysvětluje Ben, proč se zapojil do FRD ČR.

Zapojit se mohou na dálku školky, školy, dětské domovy, knihovny a nízkoprahová centra. Zároveň se v tento den v dopoledních hodinách uskuteční vaření receptů Jamieho Olivera pro 100 předem přihlášených dětí ve škole vaření Chefparade v Holešovicích. Naši ambasadoři budou při tom! 

Jsme vám k dispozici pro případné otázky a určitě dejte vědět, jestli do toho letos jdete s námi! Celá akce bude doprovázena soutěží o dárky našich partnerů. Pište: Petra Plánková petra@chefparade.cz

Přihlásit se můžete přes dotazník – https://frd2016.typeform.com/to/cEO5iw

Be Sociable, Share!

Komentáře

comments

Autor: | Vloženo: 11. 5. 2016