Co všechno bude na VYSMOLENÍ

Tuto sobotu 24.5. 2014 od 9,00 hod. jste srdečně zváni na „Žranici“ v Kostelci nad Černými Lesy. Ale nebude to jen o jídle, uvidíte trajbování a překovávání sudů, káfování a nýtování obručí, výměna krabic a vytahování hlaváků.
Točení piva z čerstvě vysmolených dřevěných sudů samospádem dřevěnými pípami či tlakem vzduchu mosaznými pípami, tlakování sudů tzv. blafákem či ručními kompresory se vzduchovým kolem či pákou.

S největší pravděpodobností narazíme i Jarinovo experimenty – Witbier 12% višeň, 20% Vysmolenec s vanilkovými lusky a 13% E.S.B – extra special bitter. Nechte se překvapit.

V hostinci budeme ctěnému obecenstvu nabízet maminčinu svíčkovou s HK, Zdendův gulášek s HK, smažený kotlet s brsalátem, kus ovce z Bílovce na česneku s BK a špenátem, Evina žebra na šípkách s chlebanem, odhalené krůtí prso s brkaší, ptáčka jarabáčka s rýží, sýrovou smažku s vařeným brambrorem, strýčka Skrblíka na kmíně s BK a červeným zelím.

Budeme grilovat hermelíny s brusinkama, jatýrka se slaninkou, cibulkou a tatarkou, ostravské klobásky, krkovice či prasečí ocásky, dále budeme podávati párky v rohlíku, langoše, pivovarské maxiburgry s pikantní majdou, uzený bůček, kukuřice, pivovarské hranole, kejtu či zelňačku….

http://www.pivovarkostelec.cz/vysmoleni

Černokostelecký zájezdní pivovár
Českobrodská 17
Kostelec nad Černými lesy

Be Sociable, Share!

Komentáře

comments

Autor: | Vloženo: 23. 5. 2014