Jogurtový chlebík bez kynutí

Nemáte čerstvé pečivo a tak potřebujete rychle něco upéct? Ale většina receptů potřebuje dost času na kynutí… Tento chléb ne, ani droždí nebo kypřící prášek není třeba. Do 45 minut máte hotovo.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 15. 10. 2018

Švestkové muffiny s povidly

Koupila jsem si nové košíčky na muffiny a tak jsem je musela hned vyzkoušet. Pár švestiček, povidla… a vykouzlíte šťavnaté muffiny, po kterých se jen zapráší. Čoko stříška s pečenou švestičkou celý sladký dortík posunují o level výše nad klasické muffiny.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 10. 10. 2018

Slaní šneci se sýrem, hruškou nebo cibulí

Chystáte oslavu a nechtějí se vám zdobit chlebíčky? Raději něco rychlého, co nezabere tolik času? Vyzkoušejte slané šneky. Náplň zvolte dle chuti a obsahu lednice. My jsme vyzkoušeli s nivou, goudou, hruškou nebo cibulí a to stojí za vyzkoušení.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 3. 10. 2018

Krémová cuketová polévka a čokoládový koláč s cuketou

Cuketa, cuketa a zase cuketa… roste a roste. Recept na cuketový chlebíček najdete u nás na webu – klik. Dnes pro vás máme další skvělé cuketové recepty. Vynikající cuketový krém a neskutečně dobrý čokoládový koláč s cuketou.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 22. 9. 2018

Polévka z pečené zeleniny

Horká hustá polévka zasytí a její chuť nám vrátí paprsky léta. Určitě stojí zato vyzkoušet. V receptu je doporučená zelenina, ale přidáním cukety nebo lilku nic nezkazíte.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 2. 9. 2018

Salát z buřtů

Nevíte, co udělat rychlého k večeři a vařit se vám nechce? Udělejte si salát z buřtů s vynikající zálivkou, stačí pár ingrediencí a čerstvé pečivo.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 28. 8. 2018

Cuketový chléb bez kynutí

Cuketa, kam se podíváš. Cukety na sladko nebo slané. Cuketové hranolky, cuketová polévka, cukety grilované, bramboráčky… úprav je mnoho. Vyzkoušejte šťavnatý cuketový chleba bez kynutí. Ke grilovanému masíčku nebo jen tak s lučinou. 

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 6. 8. 2018

Rychlokvašky

Letos poprvé byla úroda okurek. A jelikož mají míry o něco větší, vyzkoušela jsem „vyrobit“ rychlokvašky.  Recepty na netu jsou různé, základ je mléčné kvašení, to co probíhá při nakládání zelí, tedy ocet nepotřebujete. Ale najdou se i takové recepty, kde ocet je, ale to už pak nejsou ty správné rychlokvašky.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 28. 7. 2018

Křenová domácí majonéza

Udělat si domácí majonézu není složité, pár ingrediencí a příchuť podle vás, ať je to křen, čerstvé bylinky, česnek, kapie… vyzkoušejte.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 22. 6. 2018

Plněná vepřová roláda

Pár ingrediencí a pokrm hodný sváteční tabule je tu. Základem je pěkný špalíček vepřového masa a pak už jen to, co máte rádi. V našem receptu najdete cibuli, hořčici, bylinky, slaninu a česnek.

Číst celý článek
Autor: | Vloženo: 21. 3. 2018
Stránka 1 / 6812345...102030...Last »